KKK

Mis on Cloudics äpp?
Cloudics äpp on mobiilirakendus, mis võimaldab sul tanklas maksta oma seadmega ning jälgida eelmiseid tehinguid.

Kus ma saan Cloudics äppi kasutada?
Cloudics äppi saab kasutada kõikide meie partnerite tanklates, mis on märgistatud Cloudicsi logoga.

Kuidas ma saan Cloudics äppi kasutada?
Kui sa soovid Cloudics äppi kasutada tankimisel, siis lae alla Cloudicsi äpp, registreeru kasutajaks ning lisa rakendusse sobiv makseviis. Tankimist saad alustada kohe! Cloudicsi rakendus on kättesaadav App Store’is ja Google Play’s!

Milliseid kaarte ma saan Cloudics äppi lisada?
Cloudics äpp töötab erinevate krediitkaartidega (nt Mastercard ja Visa) ning partnerite sooduskaartidega.

Kas Cloudics äpi kasutamine on turvaline?
Meie eesmärk on muuta meie rakendus kasutajate jaoks võimalikult turvaliseks. Kasutame usaldusväärseid makseteenuse pakkujaid ning kaitseme tankimise protsessi ja kasutajate isiklikke andmeid spetsiaalse PIN-koodiga, mille kasutaja saab ise luua. Kogu isiklik teave on krüpteeritud kujul.

Mida teha, kui ma kaotan oma seadme?
Juhul kui oled kaotanud oma seadme, saad blokeerida oma Cloudicsi konto meie veebilehel. Pärast konto blokeerimist logitakse kasutaja kõikidest seadmetest välja ning selle kasutajaga ei saa teha ühtegi tehingut.

Miks Cloudics äpp nõuab seadme asukoha lubamist?
Tankimise alustamiseks peame veenduma, et kasutaja on õiges Cloudicsi jaamas. Mugavaim viis enda identifitseerimiseks pumba juures on kasutada asukohta. Mõnedes jaamades on samuti võimalik tankida ilma asukoha lubamiseta, skaneerides pumbal olevat QR-koodi. Cloudics äpp ei jälgi ega kasuta kasutaja asukohta muul eesmärgil.

Miks Cloudics äpp nõuab seadme salvestusruumi luba?
Salvestusruumi luba on vajalik, et salvestada tšekke kasutaja seadmesse. Kui tšekkide allalaadimine pole vajalik saab Cloudics äpi jaoks salvestusruumi keelata.

Miks Cloudics äpp nõuab seadme kaamera luba?
Kaamera on vajalik, kui kasutaja soovib ennast Cloudicsi jaamas identifitseerida QR-koodi abil. QR-kood on kõige lollikindlam viis enda identifitseerimiseks tanklas. Kaamerat ei kasutata muudes olukordades.

Miks Cloudics äpp nõuab seadme teavituste luba?
Teavituste luba on oluline, et Cloudics äpp töötaks korralikult. Kui alustada tankimist, siis pump suhtleb kasutaja seadmega läbi vaikivate teavituste (näiteks et anda rakendusele teada, kui tankimine on lõpetatud). Kui teavitused Cloudics äpi jaoks keelata, siis rakendus võib valesti käituda.

Mida tähendab Lisa PINi turvalisus minu Seaded all?
Lisa PINi turvalisus võimaldab kasutajal valida, kas kaitsta oma tankimisprotsessi kohandatud PIN koodiga. Soovitame seda valikut kasutada, kuid kui kasutaja seade on juba kaitstud PIN-koodi või sõrmejäljega, siis võib selle sätte mugavuse huvides keelata.